Hansaton İşitme Cihazları Teknolojisi

En son güncellendiği tarih: 24 Eki 2020


Doğal işitme ile zekanızı uyandırın.

Doğal işitme sağlık anlamına gelir.

Duyarken, kulaklar ve beyin aynı anda çeşitli karmaşık, akıllı süreçlere maruz kalırlar: Örneğin, akustik sinyalleri algılar, sinyallerin mekansal yerlerini belirler ve önemlerini değerlendirirler. HANSATON'da doğal işitme zekasından bahsediyoruz. Bu, tamamen bilinçsiz olarak gerçekleşecek kadar bireysel ve mükemmel bir şekilde koordine edilen farklı işlevlerin karmaşık etkileşimini ifade eder. Ancak kulaklar artık düzgün çalışmıyorsa, beyin de artık görevlerini yerine getiremez. Bu yüzden HANSATON'da sağlıklı bir kulağın gerektireceği bir işitme sisteminden tam olarak aynı gereksinimleri talep ediyoruz. HANSATON'un HearIntelligence ™ işitme cihazları, yenilikçi sinyal işleme yoluyla bozulmuş, doğal işitme süreçlerini devralmak amacıyla geliştirilmiştir.

Stereofonik ses nasıl çalışır?

Akıllı işitme, doğal işitme anlamına mı gelir?

Gürültülü ortamlar karmaşıktır. Tüm yaşamlarımız için her gün, haftada bir, günde yaklaşık 24 saat çeşitli akustik sinyaller, konuşma sesleri ve seslerle çevrilidir. Algımız, kafalarımızın ve kulaklarımızın şekillerinden büyük ölçüde etkilenir, bu nedenle her insanın “doğal ses” kavramı farklıdır. Beynimizin içinde otomatik olarak aynı anda bir dizi farklı, karmaşık, akıllı süreç gerçekleşir. Örneğin, akustik sinyalleri algılar, sinyallerin uzamsal yerlerini belirler ve önemini değerlendirir. Her insanın kendi bireysel, doğal işitsel zekası vardır. Yenilikçi SHD Teknolojisi sayesinde yeni HANSATON işitme cihazları akustik ortamı gerçekçi bir şekilde haritalayabilir ve doğal bir ses deneyimi yaratabilir.

Endişelenmeden gününü dolaş. Akıllı teknoloji, hayatınıza mükemmel uyum sağlar. Günlük yaşam, çeşitli durumları saklar. İster bir aile toplantısında, bir restoranda olun, ister televizyon önünde sessiz bir akşam geçirin, ister harika açık havada bisiklet sürün - her durum benzersiz ve değerlidir. Ancak işitme kaybı, tüm duyularınıza katılmanızı zorlaştırabilir. Bu nedenle HANSATON, işitme cihazları, kayıp işitme duyunuzu geri kazanmak için yenilikçi teknolojiyi kullanmak amacıyla geliştirir. AutoSurround SHD işlevi sayesinde, işitme cihazınız günlük yaşamınızda karşılaştığınız en önemli yedi akustik duruma otomatik olarak uyum sağlayabilir. İşitme cihazınız mevcut durumu tamamen otomatik olarak belirleyecek ve daha sonra uygun şekilde kendini ayarlayacaktır. Sistem sesleri ve sesleri hayatınıza uyacak şekilde mükemmel şekilde ayarlar,

Bu şekilde, sadece çeşitli durumlar için değil, aynı zamanda olası sürpriz anlar için de hazırlıklı olursunuz. Trenden ve doğrudan kalabalık istasyona adım atmak için endişelenmenize gerek yok. Ya da ön kapınızı açarak tüm aileyi bir kerede selamlayın. İşitme Cihazınız, işlerin aniden yükseldiğini tespit ederek ve arka plan gürültüsünü etkili ve otomatik olarak azaltarak gürültülü ortamlarda daha kolay hareket etmenize yardımcı olacaktır. Ya da belki evde birkaç sessiz anın tadını çıkarırsınız ya da tenha bir gölde piknik yaparsınız: kendinizi daha az etkileşim gerektiren daha sessiz bir ortamda bulduğunuzda, işitme cihazınız bu durgunluğu algılar ve akustik olarak uyumlu bir şekilde sunar. Sizi bekleyen her şey, HANSATON işitme cihazları ile her durumla kolayca karşılaşabilirsiniz.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör